Cursusrooster

Overzicht van de actuele cursussen.

Agility Beginners

zondag 08:45-09:55 trainer Laura Hoff cursusnr. 1534
Eerste les 14-05-2023 Afr./Examen 16-07-2023

Agility Beginners+

zondag 10:05-11:00 trainer Laura Hoff cursusnr. 1535
Eerste les 14-05-2023 Afr./Examen 16-07-2023

Agility Gevorderden

zondag 10:05-11:00 trainer Rob van Rijnswou cursusnr. 1536
Eerste les 14-05-2023 Afr./Examen 16-07-2023
woensdag 18:45-19:50 trainer Rob van Rijnswou cursusnr. 1538
Eerste les 17-05-2023 Afr./Examen 19-07-2023

Agility Gevorderden+

zondag 11:00-12:15 trainer Rob van Rijnswou cursusnr. 1537
Eerste les 14-05-2023 Afr./Examen 16-07-2023
woensdag 20:00-20:50 trainer Rob van Rijnswou cursusnr. 1539
Eerste les 17-05-2023 Afr./Examen 19-07-2023

Basis

zondag 10:05-11:00 trainer Anita Kooi cursusnr. 1524
Eerste les 07-05-2023 Afr./Examen 09-07-2023 vol
woensdag 20:05-21:00 trainer Sascha Willard cursusnr. 1529
Eerste les 03-05-2023 Afr./Examen 05-07-2023 vol
donderdag 19:00-19:55 trainer Mary Hanekamp cursusnr. 1531
Eerste les 04-05-2023 Afr./Examen 06-07-2023

G&G Beginners

woensdag 19:00-19:55 trainer Dries van Dijk cursusnr. 1547
Eerste les 17-05-2023 Afr./Examen 19-07-2023

G&G Gevorderden

zondag 11:10-12:05 trainer Anita Kooi cursusnr. 1542
Eerste les 14-05-2023 Afr./Examen 16-07-2023
woensdag 20:05-21:00 trainer Dries van Dijk cursusnr. 1544
Eerste les 17-05-2023 Afr./Examen 19-07-2023

Hoopers Beginners

donderdag 19:00-19:55 trainer Marina Schut cursusnr. 1540
Eerste les 18-05-2023 Afr./Examen 20-07-2023

Hoopers Gevorderden

donderdag 20:05-21:00 trainer Marina Schut cursusnr. 1550
Eerste les 18-05-2023

Hoopers Gevorderden +

donderdag 19:00-19:55 trainer Marina Schut cursusnr. 1549
Eerste les 18-05-2023

Jonge honden

zondag 10:05-11:00 trainer Sascha Willard cursusnr. 1525
Eerste les 30-04-2023 Afr./Examen 02-07-2023 vol
zondag 11:10-12:05 trainer Aiko van Zadelhoff cursusnr. 1526
Eerste les 30-04-2023 Afr./Examen 02-07-2023 vol
woensdag 19:00-19:55 trainer Sascha Willard cursusnr. 1528
Eerste les 03-05-2023 Afr./Examen 05-07-2023 vol
donderdag 20:05-21:00 trainer Mary Hanekamp cursusnr. 1530
Eerste les 04-05-2023 Afr./Examen 06-07-2023 vol

Opstap

zondag 11:10-12:05 trainer Sascha Willard cursusnr. 1545
Eerste les 30-04-2023 Afr./Examen 25-06-2023
donderdag 19:00-19:55 trainer Anita Kooi cursusnr. 1546
Eerste les 04-05-2023 Afr./Examen 29-06-2023 vol

Puppen

zondag 09:00-09:55 trainer Bonieke Baumann cursusnr. 1553
Eerste les 28-05-2023 Afr./Examen 23-07-2023
donderdag 19:00-19:55 trainer Bonieke Baumann cursusnr. 1554
Eerste les 01-06-2023 Afr./Examen 27-07-2023

Pubers

zondag 10:05-11:00 trainer Bonieke Baumann cursusnr. 1532
Eerste les 21-05-2023 Afr./Examen 25-06-2023 vol
donderdag 20:05-21:00 trainer Bonieke Baumann cursusnr. 1533
Eerste les 25-05-2023 Afr./Examen 29-06-2023 vol


Heeft u vragen over de cursustijden neem contact op met de infohoek.